Rudina Dembacaj na çuditi, hedh foto me ish-bashkëshortin/ “Aleksi çun beqar”

Aktorja e humorit dhe prezantuesja e programit ”Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj ka habitur të gjithë me reagimin e saj të fundit në ”Instagram”.

Rudina mesa duket ka ende miqësi me ish-bshkëshortin e saj.

LEXO EDHE  Gent Hazizi del vullnetar në luftën ndaj koronavirusit: Më merrni si shofer ambulance

Së fundmi ajo ka hedhur një foto në Instagram ku duket së bashku me Aleksin, madje i bën tag, dhe shkruan “Aleksi çun beqar,“ si për të konfirmuar përfundimisht ndarjen.