Ylli i Realit: Dua një koncert në Brazil! Tayna: Organizoje pra

Mesa duket fama e bukuroshes nga Kosova ka shkuar deri në Brazilin e largët. Tayna është bërë shumë e njohur së fundmi, dhe këngët e saj po dëgjohen jashtë trojeve shqiptare.

Përmes një postimi në ‘Instastory’, reperja e njohur ka treguar se ylli i Real Madridit, Vinicius Junior i ka kërkuar asaj që të mbajë një koncert në Brazil. Përgjigja e Tayna-s është epike.

Kujtojmë që futbollisti kohë më parë ka shpërndarë këngën e saj më të re “Sicko” në profilin e tij, ku ka bërë edhe ‘tag’ këngëtaren.

LEXO EDHE  Xhensila Myrtezaj poston foton me vajzën në bregdet, detaji në trupin e saj që na shqetësoi