Nusja e Sali Berishës me veshje provokuese dhe këmbët e ngritura/ “Femrat mund t’ia dalin”

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura në Shiqpëri, ajo përflitet shpesh për shkak të lidhjes së saj me Shkelzen Berishën.Armina është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale si dhe ajo profesionale.

E ulur brenda një makine, me njërën këmbë të ngritur dhe e veshur me një fustan të zi me rrjetë, Armina, shkruan se gruaja ka gjithmonë forcë për të ecur përpara.

Veprimi më i fortë për një grua është që ajo të dojë vetën e saj, të besojë dhe të shkëlqejë kundrejt të gjithë atyre që besuan se ajo s’do t’ja dilte mbanë,”- shkruan blogerja, e njohur për publikun edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha.

LEXO EDHE  Olta Gixhari shfaqet pa të brendshme dhe më sensuale se kurrë (Foto)

Armina  në daljet e saj publike ka deklaruar disa herë se çdo gjë e ka arriturr vetë dhe sipas saj ajo nuk është shfrytëzuesee e pasurispë së famnmiljes Berisha. Megjithatë janë ndjekësit ata që shopesh here nuk mund të gënjehen kaq lehtë pasi i kujtojnë jo pak here se ajo është aty ku është falë familjes së Berishës.

 

View this post on Instagram

 

“The strongest actions for a woman is to love herself, be herself and shine amongst those who never believed she could.”

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on