Kryemadhi mbledh Kryesinë e LSI/ Ja dy vendimet e rëndësishme që merren

LSI vendosi sot për vijimin e aksionit opozitar dhe koordinim së bashku me Partinë Demokratike.

Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të kryesisë dhe grupit parlamentar të kësaj partie.

Gjithashtu, LSI u shpreh në mbështetje të plotë për punën e komisionit për reformën zgjedhore të opozitës së bashkuar.

LEXO EDHE  Covid 19/ 17 viktima dhe 1766 të infektuar në Itali në 24 orët e fundit