Festë me birra/ Murrizi, Ruçi e Kodheli festojnë humbjen e BE (Foto)

Edhe pse Shqipërinë e pret një javë mjaft e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen Europiane të vendit, politikanët dhe shtetarët tanë nuk e kanë aspak problem që të festojnë në mes të Tiranës.

Siç shihet edhe nga foto e siguruar nga Boldneës.al, kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi dhe ish-ministrja Kodheli duken mjaft të kënaqur që Shqipërisë do t’i shtyhen sërish negociata.

LEXO EDHE  ‘Zhaneta kish hall mos e tradhtonte Blerta’/ Kunati tregon sektin që i ishin bashkuar nëna dhe vajza që u vetëflijuan

E për këtë rast mjaft të veçantë nuk mund të mungonte as ‘opozitari’ më i fortë i Kuvendit, Myslim Murrizi, i cili duke u zgërdhirë në krah të Gramoz Ruçit, po rikonfirmon qëndrimet e tij antikomuniste.