Qeshni me lot/ Ja çfarë i kërkon Macron-Ramës në këmbim të negociatave (Foto)

Kryeministri Edi Rama, deklaroi pak kohë më parë se ai ka marrëdhënie shumë të mira me presidentin e Francës, Emanuel Macron, por mesa duket kjo gjë nuk ka asnjë lloj rëndësie kur vend puna tek negociatat.

Francezët nuk janë të bindur për t’i thënë ‘Po’ Shqipërisë, kjo ka bërë që menjëherë të fillojë dhe ironia në rrjet në drejtim të kryeministri Edi rama.

LEXO EDHE  Zhupa publikon dokumentin: Veliaj i dha 450 milionë lekë tendera shokut të dhëndrit të Fatmir Xhafajt

Duke patur parasysh dhe moshën e madhe të gruas së Macron, një nga memet më epike është ajo ku presidenti i Francës i kërkon kryeministrit Rama, nënë e këtij të fundit në këmbim të negociatave.

Shiheni dhe qeshni me lot: