Kishin kohë që s’flisnin, vëllezërit Prifti pajtohen me Aurela Gaçen pas sherrit për biznes (FOTO)

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti janë pajtuar sërish me këngëtaren Aurela Gacce, pas një konflikti që patën disa kohë më parë dhe prishi marrëdhënien e tyre.

Lajmin na e kanë bërë të ditur përmes një foto të publikuar në rrjetet sociale nga Stefi Prifti. Treshja është bërë bashkë për të përformuar bashkë në një nga clubet e kryeqytetit.

Kaubojsat dhe zonja,”– shkruan Stefi krahas fotos ku të tre janë mjaft të buzëqeshur.

Mesa duket sherri që krisi marrëdhënien e tyre pas një telefonate ka mbaruar dhe këngëtarët janë sërish miq të ngushtë.

LEXO EDHE  "Si duhet të jetë nusja jote?", Noizy jep përgjigjen e papritur

Ishte Stefi Prifti ai që i fuar në “Ftesë në 5” tregoi se me Aurelën ishin ‘prishur’ opasi vetë këngëtari kishte dëgjuar një telefonatë me viva-voce që Aurela po bënte me ortakun tjetër të tyrin, gjë që s’duhej të kishte ndodhur.

Ishte një telefonatë me viva-voce e Aurela Gaçes me ortakun tjetër ajo që krizi marrëdheniet. Isha unë ai që foli me Aurelën dhe secili ndoqi rrugën e tij,”– tha këngëtari.

Por më pas shtoi se ribashkimi mund të ndodhë, gjë e cila sicc duket ka marrë tashmë drejtim.