VIDEO/ E komplimentoi në emision, Roza Lati nuk përmbahet dhe e puth në buzë

Në puntatën e djeshme  Why Not , Roza Lati nuk hezitoi të puthte të ftuarin, gazetarin Ronaldo Sharka, i cili po e komplimentonte si një fans i vërtetë.

Ronaldo Sharka: Para se ta mbyll se me kaq tërmete vërdallë, mund të dalë e të vdes, ku i dihet. Një kompliment, jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë shobizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë.

LEXO EDHE  Morena Taraku tregon ndryshimin e ri duke filmuar të pasmet bombastike (Video)

Roza Lati: O zot është një fans i vërtetë.

Pas kësaj, moderatorja e puthi dhe Ronaldo tregoi se ishte totalisht pa skenar. Në sezonet e kaluara, moderatorja Lati ka shkëmbyer puthje me reperin Fero.