Në Shqipëri e rrezikshme të vjedhësh 50 euro, jo 50 mln…/Kim Mehmeti zbulon arsyen

Publicisti i njohur Kim Mehmeti përmes një postimi shkruan se në “Shqipëritë” tona është e rrezikshme të vjedhësh 50 euro, por jo 50 milion.

Kjo sipas tij ndodh se vjedhësi i dhjetra eurove p♪7rfundon në burg, e ai i milionave bëhet mik me gjykatësit.

LEXO EDHE  Maskat në Korçë/ Burri i moshuar rrëfen tmerrin: Kishin thikë dhe armë, bërtisnin "lekët, lekët"

Postimi nga Kim Mehmeti

“Në ‘Shqipëritë’ tona është e rrezikshme të vjedhësh 50 euro, por jo 50 milion, ngaqë vjedhësi i dhjetëra eurove përfundon në burg, e ai i milionave bëhet mik me gjykatësit!”