I kërkoi favore sek*uale studentes, në pranga pedagogu

Ndalohet pedagogu Denis Himçi pas publikimit te kamerave të fshehta nga emisioni “Stop”, ku ai shfaqet duke i kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së provimeve.

Efektivë të policisë së Elbasanit kanë ndaluar pedagogun e Universitetit “Aleksandër Xhuvani” dhe e kanë shoqëruar në komisariat, konfirmuan burime nga policia lokale. Ndalimi erdhi pas publikimit mbrëmjen e sotme në emisionin investigativ “Stop”, të filmimeve ku Himçi shfaqej duke i kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të një note kaluese në provime. Madje, me insistimin e profesorit, të dy kalojnë në kontakte fizike.

LEXO EDHE  Trump, rishikim i rregulloreve për platformat e rrjeteve sociale

Në përfundim të verimeve procedurale, pritet që policia e Elbasanit të arrestojë Himçin.

LEXO EDHE: Kamera e fshehtë 2/ I kërkon se*ks studentes, profesori del nga vetja: Më fute trefazorin! Ma trego…

LEXO EDHE: “Më puth të thashë”/ Publikohet kamera e fshehtë, profesori i universitetit të Elbasanit kërkon se*ks për provimet

Kamera e fshehtë 2/ I kërkon se*ks studentes, profesori del nga vetja: Më fute trefazorin! Ma trego…

“Më puth të thashë”/ Publikohet kamera e fshehtë, profesori i universitetit të Elbasanit kërkon se*ks për provimet