VIDEO/ Milani fiton penallti përballë Veronës, shikoni ekzekutimin e Piatek!

Pas 65’ minutash lojë është zhbllokuar rezultatin në përballjen mes Veronës dhe Milanit e vlefshme për javën e tretë në Serie A.

Milani ka kaluar në avantazh 1-0 me anë të Piatek, pasi sulmuesi polak u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

LEXO EDHE  Messi lë mbrapa Ronaldon, ndan çmimin e radhës me Hamilton