Prit pemë e ngri kulla…/ Ironia e gazetarit: Ja si u (g) dhi Parku Rinia…

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar lidhur me atë se çfarë po ndodh me Parkun Rinia në mes të Tiranës.

Dylgjeri shkruan në rrjet se po priten pemët dhe po ngrihen kullat, duke postuar ehde një foto.

LEXO EDHE  Hapja e negociatave/ Rama: Dielli do të lindë më 19 tetor edhe nëse në 18 nuk marrim një “PO”

“Ja si u (g)dhi Parku Rinia sot…prit peme e ngri kulla!”, shkruan Dylgjeri.