Nuk i pasoi topin, Mane zbulon ‘incidentin’ me Salah: Marrëdhënia jonë…

Sadio Mane është “sqaruar” me Mohamed Salah.

Mane shënoi në fitoren 3-0 në ‘Turf Moor’ dy javë më parë, por reagoi me zemërim pasi Salah zgjodhi të gjuajë e jo të pasonte tek ai gjatë fitores së Liverpool ndaj Burnley.

Senegalezi u zëvendësua në fundin e ndeshjes dhe vazhdoi të bërtiste dhe hodhi përtokë xhupin e tij, ndërsa zuri vendin në stolin rezervë.