Ghetto Geasy i lë të gjithë pa fjalë, shikoni ndryshimin që bëri në paraqitje

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Sot, reperi vendosi të bëjë një ndryshim. Ai u transformua totalisht duke prerë flokët, por pa e prekur mjekrën.

LEXO EDHE  JLO 'çmend' fansat me foton e fundit dhe merr 7 milion pëlqime në pak orë

‘Refresh’, shkruajti Ghetto Geasy në fotografinë që shpërndau në rrjete sociale.

Ndërsa komentet i bllokoi dhe asnjë prej ndjekësve të tij nuk mund ti bëjë ndonjë kompliment apo kritikë për këtë ndryshim.