FOTO/ Deputeti i Rilindjes kopjon Ramën, ja sa kushtojnë atletet e tij

Nuk e dimë nëse quhen të lira, mesatare apo të shtrenjta një palë këpucë “Hogan” që kushtojnë 325 euro, por duhet thënë se deputeti Abazi po ndjek trendet e modës, diçka që nuk e kemi parë më parë në veshjet e tij.

LEXO EDHE  ‘Ku je se dua të të ...’/ Zbardhet dosja ‘Zhuri’! Ja si funksiononte rrjeti i prostitucionit

Shohim shpesh në çdo takim zyrtar dhe jozyrtar kryeministrin Rama të veshur me atlete, ndoshta dhe Sadri Abazi merr shembull nga numri një i qeverisë.

FOTO nga Panorama Plus