E diela e zezë/ Nuk kanë fund aksidentet në Shqipëri, furgoni përplas makinën në Kavajë

Nuk kanë të ndaluar aksidentet në këtë diel të përgjakshme. Pas aksidenteve me viktima në Rrugën e Kombit, Korçë dhe me të plagosur në disa zona të vendit, një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Këtë herë aksidenti ka ndodhur në Kavajë. Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon dhe një makinë.

LEXO EDHE  "Jam e hutuar"/ Presidentja e PE reagon pas zbardhjes së dhurimeve në Konferencën e Donatorëve

Ende nuk dihet sa është numri i të plagosurve, por mësohet se dy ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Policia ka nisur hetimet për rastin.