Aksidenti tragjik në Korçë, ja kush ishte viktima! Emri

Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur.

Viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi Agron Qamo 55 vjeç.

Ndërkaq, Danjel Hyka 32 vjeç, drejtues i mjetit ‘Benz’ ka mbetur i plagosur. Të plagosur të tjerë janë edhe Fiqerete Qamo, K.A. 10 vjeç, Gentjana Akballa.

LEXO EDHE  Forcohet Euro dhe Dollari/ Zhvillimet në tregun valutor