FOTO/ Gjigandi i basteve: Zvicra e Kroacia dështuan, Kosova e realizoi për 1 minut

Kombëtarja e Kosovës luftoi si e çmendur, por në fund u mposht me rezultat 5-3 nga Anglia.

Ishte një përballje e jashtëzakonshme, aq sa ka tërhequr vëmendjen edhe të gjigantit të basteve, bet365.

“Në 12 muajt e fundit, Anglia është ndeshur me Zvicrën, Kroacinë, SHBA-të, Republikën e Çekisë dhe Bullgarinë – të gjitha këto kanë dështuar të shënojnë.

LEXO EDHE  "Negociatë e fshehtë, ose hapet kutia e Padorës"/ Paralajmëron analisti: Çfarë ndodh mes Ramës e Metës...

Kosovës iu desh vetëm një minut”, shkruan gjigandi i basteve.