Mesazh për Ramën nga Franca: Si ishe në këtë vend plot kulturë dhe dole … (VIDEO)

Korçari i famshëm Ilir Vrenozi ndoqi nga afër kombëtaren shqiptare në Francë pasi ishte një ndër të ftuarit special të FSHF-së.

Ai herë pas here pavarësisht ambjentit sportiv nuk ka harruar të dërgojë mesazhe  dhe për kryeministrin Rama.

Ai ka realizuar një video te “Harku i Triumfit” ku përshëndet kryeministrin dhe i drejtohet me fjalë: “Si ishe në këtë vend plot kulturë dhe …” duke e patur fjalën për fotot nudo. Ai nuk lë pa përmendur dhe thirrjet “Rama Ik”

LEXO EDHE  Presidenti i KIE në Tiranë: S'kemi unanimitet për çeljen e negociatave

VIDEO:

“Rama Ik” edhe nga sheshi kryesor i Parisit (VIDEO)