‘Shqiptarëve ua hodhi Sudja, jo Etilda që duket si …/ Gazetari ironizon ministren e Ramës

Publikimi i faturës së nja nate fjetjeje në hotel e paguar nga Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka sjellë reagime të shumta.

Gazetari Agim Xhafka, i njohur, për postimet e tij ironike shkruan, se shqiptarëve ua hodhi Sudja, e jo më Etilda që duket si artiste filmi.

LEXO EDHE  Bisedimet/ Borrell bisedon me Kosovën dhe Serbinë për një të dërguar të posaçëm

Ja postimi i Xhafkës:

Sa i thashë gruas se ministrja e Ramës fjeti në një hotel 700 euro nata,më tha:

-Shqiptarëve ua hodhi Sudja,jo më kjo Etilda që është si artiste filmi.