Ish deputeti i Ramës: Kush prish memorialin turk merr 2000 euro shpërblim

Ish-deputeti, i njohur për publikun me nofkën “kaubojsi” ka dalë me një premtim të bujshëm, për prishjen e memorialit turk, që u vendos në Tiranë.

Gjatë një interviste për kanalin NOVA MEDIA, ish deputeti socialist ka deklaruar se paguaj 2000 euro për atë person që rrëzon memoriain.

“Unë kam vendos 200 euro kush e prish atë pllakë, jap dy mijë euro dhe normalisht do të ruhet anonimati.”- u shpreh Ndocaj.

Eduart Ndocaj, ish-deputet socialist në legjislaturën e kaluar, në vitin 2017 u zgjodh kryetar i Bashkimit Demokristian SHQIPTAR PBDKSH. Ai garoi në qarkun e Lezhës si kandidat i pavarur për deputet dhe kreun e bashkisë, por nuk fitoi, ndërkohë që akuzon klasën politike për vjedhje dhe manipulime.

Breaking News.Paguaj 2000 € kush rrëzon memorialin Turk… deklaron Eduart Ndocaj në kanalin televiziv NOVA MEDIA ,me gazetarin Ilir Borova në “ILBO”show.

Gepostet von NOVA MEDIA Albania am Samstag, 24. August 2019

LEXO EDHE  Basha: Do të punojmë pareshtur që të rinjtë mos largohen nga vendi