VIDEO/ Bajerni fiton penallti, ja ekzekutimi i Lewandowskit!

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Schalke 04-Bayern Munich.

Bavarezët kanë kaluar në avantazh në minutën e 20-të nga Lewandowski i cili nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

Ky është goli i tretë i polakut në dy ndeshjet e Bundesligas.

LEXO EDHE  Pique çudit: Eliminimet me Romën dhe Liverpoolin na kanë bërë mirë, ju tregoj pse