Kafshohet nga qeni, mjekët i presin krahun 70 vjeçarit nga Saranda

Një i moshuar është kafshuar nga qeni në Konispol. Siç raportohet nga të dhënat paraprake 70-vjeçari, i identifikuar si Sotir Zisi ka marrë lëndime të shumta nga kafshimi.

Sotir Zisi u sulmua nga qeni në fshatin Mursi dhe ndodhet në gjenjde të rëndë shëndetësore. Qeni e ka kafshuar të moshuarin në trup, krahë dhe në fyt, dhe për pasojë 70- vjeçarit i kanë prerë krahun nga dëmtimet.

LEXO EDHE  Moderatorja e njohur pj*rdh gjatë transmetimit ‘live’ (VIDEO)