E përplas AUDI, gruaja në gjendje të rëndë

Foto ilustruese

Nje grua ndodhet në gjendje të rëndë pasi është përplasur nga një makinë në Patos.

“Sot rreth orës 12:30, në vendin e quajtur ‘Patos fshat’, një mjet tip ‘Audi’ ka përplasur këmbësoren A.M, 47 vjeçe, banuese në Cakran dhe është larguar nga vendngjarja. 47-vjeçarja ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjëndje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Thjeshtimi i Shqipërisë