Biseda dhe foto erotike për disa muaj në chat, kur djali takon vajzën shokohet nga e vërteta që zbulon

Sic është bërë e modës tani, të rinjtë nisin një lidhje dashurie qoftë edhe pa u takuar fizikisht, por me takimet virtuale në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe më këta dy të rinj, që i janë futur telasheve pasi vendosën të takohen disa kohë pas bisedave të gjata dhe erotike në chat.

Një 23 vjeçar, i lindur në Suzzara është denoncuar në polici pas asaj që i bëri vajzës që e kishte njohur në internet.

Djali kur e pa, kuptoi se nuk kishte folur me vajzën që kishte përballë. Ajo kishte përdorur profil të rremë dhe foto jo të sajat gjatë gjithë kohës.

LEXO EDHE  Nuk i ndahet kudo që shkon/ Presidenti i Irlandës ka gjithmonë rreth tij dy qentë (FOTO)

I tërbuar për këtë konstatim, i riu i kërkoi vajzës të dilte nga makina.

Ajo nuk pranoni të largohej, por ai e shtyu dhe e hodhi nga makina në rrugë.

Vajza jetonte në zonën e Kremones incidenti ka ndodhur më 11 gusht. Mediat italiane shkruajnë gjithashtu se vajza refuzoi të shkonte në hotel me djalin e kjo e shtyu më shumë inatin e tij.

Makina është gjetur nga policia disa qindra metra larg vendit të incidentit. Policia duke përdorur pamjet e kamerave në zonë kanë fiksuar identitetin e djalit.