VIDEO/ Shëngjini në flakë, rrezikohen banesat…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjet një video mbi atë se çfarë po ndodh në Shëngjin, ku flakët rrezikojnë edhe banesat.
Nga mesazhi i publikuar, mësohet se flakët po djegin edhe varrezat e qytetit.

Mesazhi i publikuar nga Berisha

Breaking News

Shengjini në zjarr, flakët iu afrohen shtepive!

Po digjen varrezat e qytetit

Narkohorrat e narkoqeverisë bëjnë sehir apo vazhdojnë të qetë pushimet!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital!

Zoti Berisha qa ban kshu my shtet nuk i han kuji me dal me fik se jan me pushime per vete Shengjini Po digjet zjarrfikset spo vijne
Doktorr flaka Po afrohet neper shtepiaJa edhe dita e par e rilindjes me pjerin me kete vrases qe nuk i mjafton me i vra ni nga ni por don ti djeg gjith per ni her
Pershendetje doktor ne shengjin zjarri vazhdon te rritet dhe shteti ben sehir Po digjen edhe varrezat e qytetit

LEXO EDHE  ‘Më së pakti injorant’/ Haradinaj për Ramën: Jam i habitur me lobingjet e tij për ndarjen e Kosovës