Çfarë po ndodh në Tiranë-Durrës/ Trafik i çmendur, bllokohet autostrada (Video-Foto)

Autostrada Tiranë–Durrës është bllokuar sërish ditën e sotme pë shkak të trafikut të madh, duke bllokuar në rrugë qindra makina dhe ka krijuar radhë kilometrike.

Siç shihet edhe në pamjet e Boldnews.al, autostrada ëhstë bllokuar nga Qafa e Kasharit deri tek mbikalimi.

LEXO EDHE  Zbulohet e kaluara dhe lidhjet familjare mes dy të plagosurve

Qytetarët theksojnë se edhe pse ky trafik përsëritet çdo ditë, policia sërish nuk ka marrë asnjë masë, por i lë udhëtarët të presin me orë të tëra deri sa autostrada të lirohet.

Ja pamjet: