Mbrëmje fantastike për Brown, Partizani përmbys Kukësin në të 94

90 minutat e kohës së rregullt midis Partizanit dhe Kukësit në finalen e SuperKupës së Shqipërisë janë mbyllur me rezultatin 2-2 me një gol të shënuar nga të kuqtë në minutën e 89 me anë të Brown.

LEXO EDHE  E dyta brenda javës, Antonio Conte merr kërcënime për jetën

Sapo ka nisur shtesa prej 30 minutash Partizani ka shënuar golin e avantazhit sërish me Broën.

Xhamajkani realizoji me një goditje të fuqishme nga jashtë zone, ku asisti ishte sërish nga Trashi.