Rikonstruksioni/ Ja zonat që mbeten pa energji gjatë dy ditëve…

Të hënën dhe të martën, 22 dhe 23 korrik, në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të rikonstruktisionit të kabinave elektrike, ku po instalohet rrjeti i ri 20 kv.

Energjia elektrike do të ndërpritet në intervalet 09:00-12:00, 11:00-13:00 dhe 09:00-15:00.

Njoftim për abonentët Tiranë📌
Datat 22-23 KORRIK📍

Në vijim të investimit për Rikonstruksionin e Kabinave ku po instalohet rrjeti i ri 20 kV,në disa zona të Tiranës do të stakohet energjia ⚡️ gjatë datave 22-23 korrik në këto zona 👇

LEXO EDHE  Miza dhe .../ Ja çfarë u gjet në shtratin ku mbahej vajza e vdekur në Tiranë (Video+18)

22 KORRIK📍📍
09:00-12:00
rruga “Oksana Budina”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Fitnete Rexha”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Xhafer Zelka”, rruga “Nikolla Lena”, rruga “Myslym Shyri” ✔️

11:00-13:00📍
rruga “Rrexhep Tarja” ✔️

09:00-15:00📍
zona Fushë Mëzez, zona “Misto Mame”✔️