FOTO/ Gratë e Rilindjes “zbukurojnë” Ulsi Manjën

Në mbyllje të sesionit parlamentar, deputete të Rilindjes kanë preferuar të bëjnë foto vetëm me kolegun e tyre, Ulsi Manja.

Ky i fundit shfaqet në disa fotografi mes grave deputete.

Ajo që bie në sy është fakti se në fotot e postuara në rrjet, Manja është i vetmi ndër deputetët meshkuj që është zgjedhur për të pozuar krah grave deputete.
Ndoshta kjo është dhurata që ato i kanë bërë në mbyllje të sesionit Parlamentar, kreut të Komisionit të Ligjeve, i cili është kthyer në një nga emrat më me peshë në rradhët e Rilindjes.

LEXO EDHE  Dosja Babale, ish deputeti Salianji-Pezës: Juve sa herë hapni gojën ju vjen era, jeni të..…

Nga fotot e publikuara duket se deputeti shfaqet i buzëqeshur dhe i lumtur.