Vrasja në Durrës/ Kush është autori dhe viktima, fëmija e çiftit… (FOTO)

Janë zbardhur detaje të reja të vrasjes në Durrës.

Sipas informacioneve, 36-vjeçarja Hazbije Kuka është dërguar në spital nga vëllezërit e saj, të shoqëruar dhe nga djali i mitur. Gruaja nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra me thikë.

Ajo është qëlluar disa herë me thikë në kraharor nga bashkëshorti Ardian Kuka, i cili pas kreu krimin u largua nga vendi i ngjarjes.

LEXO EDHE  Ligji për Arsimin e Lartë/ 68.5% të studentëve e shohin si burim i problemeve

*Vrasje në familje, burri masakron gruan me thikë. EMRI

*Krimi në familje/ “Autori shoferi i drejtorit”, flet daja: Ishte xheloz për gruan