Vendimi për Sakon/ Zbulohet lidhja me qeverinë e gjyqtarit që dha vendimin

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se kushëriri i gjyqtarit Shpëtim Reka, i cili i dha mandatin e Kryebashkiakes Valbona Sakos në Durrës, është kushëri i këshilltarit për media të kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga.

“Narkogjykatesi Reka kushuri i Sugar Fuges!!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor desha vetem tju informoja se qe gjykatesi qe dha sot mandatin ne durres, Shpetim Reka eshte djali xhaxhait te mamase se Endri Fuges, kjo eshte me se e sakt dhe per kedo

qe ka dyshime eshte shume kollaji e vertetushme”, shkruan Berisha në një postim në Facebook.

LEXO EDHE  ‘U pendua për vrasjet’/ Zbardhet vendimi që liroi Endrit Doklen