Pa buzë, pa vetulla dhe me 2 qime flokë/ Si dukej Luana 10 vjet më parë

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur të na prezantojë me poza të vjetra, të moshës 7 dhe 17 vjeçare duke e krahasuar me foton e ditëve të sotme.

Sigurisht që ndryshimi është i dukshëm. Nga një vajzë e vogël me mikrofon në dorë dhe e ndrojtur, tek adoleshenca me flokë të kuqe e buzë të holla në moshën 17 vjeçare, e tashmë 27-vjeçe me buzët e trasha e flokët bjonde.

LEXO EDHE  Olta Boka i shpreh për herë të parë dashurinë publikisht djalit të ish-deputetit (Foto)

“Ohhhh… 7-17-27 vjeçe”- shkruan Luana Vjollca bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Mund të themi se moderatorja ka pësuar një transformim, ndër vite por që ajo kurrë nuk do ta pranojë në asnjë intervistë të sajën.