“Të pres fytin, nëse….”/ Gruaja kërcënon ish-presidentin

Këngëtarja dhe ish-modelja, Carla Bruni ka çuditur me deklaratën e  saj të fundit.

Gjatë një interviste për emisionin radiofonik “Femmes puissantes”, këngëtarja ajo ka thënë se është shumë xheloze për bashkëshortin e saj, ish-presidentin francez, Nicolas Sarkozy.

Bruni arriti deri aty sa e paralajmëroi burrin e saj publikisht.

LEXO EDHE  Vranë dhe përdhunuan një vajzë, policia indiane ekzekuton katër të dyshuarit

“Nëse Nicolas Sarkozy do të bënte interesantin me një femër të bukur i pres fytin. Kështu që ai nuk e bën kurrë këtë gjë”, tha duke qeshur 51-vjeçarja.

Carla ka theksuar se është shumë e dashuruar me bashkëshortin e saj dhe se është gati të bëjë çdo gjë.