Modelja nxjerr vetëm pak të pasmet, babai ‘nxihet’ nga nervat: Boll me kaq (FOTO)

Ireland Baldëin nuk i reziston tundimit dhe në Instagram poston çdo ditë foto seksi të cilat rregullisht zemërojnë babain e saj. Vajza e Alec Baldëin dhe Kim Basinger, 23 vjeç, ka publikuar një foto në tarracën e një hoteli në Neë York.

Në foton në fjalë modelja shfaqet me kurriz dhe me mbathje perizoma duke nxjerrë në pah të pasmet e saj.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare na shkriu së qeshuri me foton nga bregdeti me 'brekë' në kokë (FOTO)

‘Faleminderit për pritjen e bukur, por nuk mund të kthehem më këtu është kaq glamour. Të pasmet e mia nuk janë me të bardha falë diellit… jo, apo janë të bardha?”.

Përgjigjja e babait Alec nuk ka vonuar: Më vjen keq, çfarë? E disaprovoj totalisht…