E keni penisin e vogël? Mos u mërzisni, ja pozicioni ideal

Meshkujt me penis të vogël kanë komplekse shpeshherë kur gjenden në dhomën e gjumit. Gjatësia mesatare e një penis në Mbretërinë e Bashkuar masave rreth 5.2 inç (13.2cm) në gjatësi dhe 4.6 inç (11.6cm) në perimetër.

Por burrat vijnë në të gjitha format dhe madhësitë e ndryshme. Në fakt, gratë nuk duan ta dinë me të vërtetë se sa i madh është penisi juaj, zbulohet një anketë e kohëve të fundit.

LEXO EDHE  A e parashikoi Bill Gates virusin kinez? Ja çfarë thoshte 1 vit më parë njeriu më i pasur i botës

Me të vërtetë nuk ka të bëjë me madhësinë, por se si e bëni ka rëndësi. Dhe një pozicion i ri seksual i quajtur “X Marks The Spot” është pozicioni që edhe gratë e duan dhe është dëshmuar se është ideal për meshkujt me penis të vogël.

Është pak e komplikuar, por ia vlen përpjekja pasi është e kënaqshme për burrat dhe gratë.