A po kthehen sërish Klaudia Pepa dhe Albi Nako?

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Klaudia ka këshilluar të gjitha ndjekëset që të bëjnë kujdes me ish-partnerët, të cilët nuk ndjejnë asgjë karshi tyre.

LEXO EDHE  Debat i fortë në rrjetet sociale/ E kritikonin për "Këngën Magjike", Ardit Gjebrea zihet keq me ndjekësit

“Bëni kujdes me meshkujt që nuk iu duan më, por që herë pas here kthehen për t’u siguruar që ju nuk jeni të lumtura pa ta”-ka shkruar Klaudia. Nuk e dimë  me siguri nëse një rast i tillë është përjetuar nga vetë balerina. Megjithatë, statusi duket shumë personal.