‘Po shoh p**in tënd’/ Tayna shpërthen keq ndaj fansit … (Foto +18)

Këngëtarja Tayna ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram, duke provokuar kështu të gjithë fansat.

Pasi ka pozuar me duar lart dhe foton e shkrepur nga poshtë, Tayna nuk është ndalur me aq, por ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë bëhej.

LEXO EDHE  Shokon modelja shqiptare/ “Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës së bukur”

Njëri prej tyre i ka kthyer një përgjigje me pullë të kuqe duke e lënë pa fjalë reperen, e cila ka zgjedhur që të mos i kthejë përgjigje.