Modelja e njohur nxjerr në shitje virgjërinë, politikani i jep milionat për .. (Foto)

Një modele 23-vjeçare e ka shitur virgjërinë e saj për dy milionë paund. Ajo është Mahbuba Mammadzada, nga Azerbajxhani, së cilës shuma e majme iu ofrua nga një politikan.

Mammadzada tha se po shiste virgjërinë për të bërë të lumtur nënën e saj, me të cilët thotë se do shëtisë botën.

LEXO EDHE  Bashkëjetesë me modelen e “Playboy”, rrëfehet mbesa e ish-presidentit: Jam e lirë dhe pa turp

Modelja kishte edhe një letër mjekësore me anë të së cilës vërtetonte virgjërinë.

Ajo shton gjithashtu se kërkon një mashkull, i cili të plotësojë dëshirat e saj dhe të paguajë çdo muaj 26 mijë paund.