Kaubojsi thërret gomarin ‘o Edi Rama’, kafsha i kthen përgjigje (VIDEO)

Ish-deputeti Eduard Ndocaj ka ironizua rsërisht kryeministrin Rama, këtë herë përmes një videoje azmore. Ai ka zgjedhur të cilësoJë një gomar me emrin Edi Rama dhe e ka thirru për ti tërhequr vëmendjen.

LEXO EDHE  Borchardt i tregoi gishtin, reagojnë diplomatët shqiptarë: Veprim fyes dhe jo dinjitoz, presim masat disiplinore

Në këtë moment gomari ka reagur duke shkaktuar të qeshura mes njerëzve. Siç duket edhe në video ai vazhdon dhe komunikon me gomarin duke qeshur.