A do të largohet Albana Osmani nga Top Channel? Ja si përgjigjet moderatorja

Ditët e fundit, në mediat online ka qarkulluar lajmi se Albana Osmani do t’i jepte fund aventurës disa vjeçare nga ekrani i Top Channel.

Lidhur me këtë lajm moderatorja nuk ka zgjedhur të pronocohet publikisht, por iu është përgjigjur pyetjeve në rrjetet sociale.

 “A janë të vërteta këto që kanë shkruar portalet së fundmi?”, e pyet dikush Osmanin.

“Unë them gjithmonë ‘mos u merrni me llafe’. Njerëzit e mëdhenj janë ata që bëjnë diferencën nisur nga gjëra të vogla. Unë çmoj profesionistët dhe njerëzit besnik përreth meje” u përgjigj ajo.

LEXO EDHE  "Zemra ime... m'dogji malli"/ Mozzik i bën dedikimin më të bukur Loredanës (Video)

Albana Osmani ka lënë të kuptohet se do ta shohim në sfida të tjera dhe me projekte të reja, por pa specifikuar asgjë. Kujtojmë që Top Channel, prej kohësh nuk mbështet më fondacionin që drejton moderatorja, e cila prej 15 vjetësh është parë në këtë ekran.