Dëmtuan bustin e Françesk Radit/ Shpërthen Elton Deda: Ndyrësira, vetëm riedukimi ju bën derman

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku dy të rinj kanë dëmtuar bustin e këngëtarit të ndjerë shqiptar Françesk Radit, i cili është vendosur tek të Kodrat e Liqenit.

Pas kësaj ngjarjeje ka reaguar kantautori i njohur Elton Deda i cili i ka fyer të rinjtë duke i quajtur ndyrësira, dhe sipas tij vetëm riedukimi i bën derman.

LEXO EDHE  Habit modelja me 1.3 mln ndjekës: Më ofrojnë 70 mijë euro vetëm për ...