Më në fund e thotë edhe Kujtim Gjuzi: Rama….ik

Deputeti Kujtim Gjuzi, i cili ka tërhequr vëmendjen mediatike për shkak të batutave që përdor, më në fund ka thënë “Rama ik”.

Gjuzi ka hyrë në Parlament si pjesë e listave të PD-së, pas dorëzimit të mandateve nga opozita, dhe po kështu me partinë e tij Konservatore është pjesëmarrës për zgjedhjet lokale.

Komenti i Gjuzit

Sot me tregtaret prane rruges Interurbane thumane Fush – Kruje.

LEXO EDHE  Vendimet e gjykatave, ja kryebashkiakët socialist që u konfirmuan sot

Tregtarent ne sinkron; Nuk kane Qytetaret fuqi blerese, thone pothuaj 100% e bashkebiseduesve ne TREG

Qeveria Akademike nje domosdoshmeri.

RAMA DUHET TE MBYLLE CIKLIN PERPARA KOHE SI NE ASNJE RAST NE KETO 22 Vite

Dorezim i pushtetit me liber ne zyren kryeministrore KA NDODHUR DHE DUHET TE NDODHE

Rama IK eshte pak te thuash tani ?!