Qëndrimet e Rudina Hajdarit/ Berisha: Basha e ka pranuar se…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar qëndrimet e ish-deputetes së PD-së Rudina Hajdari.

I ftuar në emisionin “Tempora”, Berisha u njoh përmes një inserti me reagimin e fundit të Hajdarit pas përgjimeve të publikuara nga gjermania BILD.

LEXO EDHE  Pret dy gishta duke punuar, pranga përgjegjësit dhe punonjësit të kompanisë KURUM

Berisha u shpreh: “Është në parlament është ndarë nga PD, kaq. Kryetari ka marrë përgjegjësinë e listave, ai e ka njohur përgjegjësinë e gabimit të listave që në fillim”.