Surprizat e motit/ Ja si ndryshojnë temperaturat dhe koha nesër (Foto)

Ditët e fundit kanë sjellë të nxehtin afrikan në vendin tonë, ku temperaturat kanë arritur deri në 38 gradë celcius.

Ndërkohë që duke nisur nga dita e nesërme dhe në ditët në vazhdim do të kemi një ulje të lehtë të temperaturave, si dhe reshje shiu në disa zona të vendit.

LEXO EDHE  “Operacioni fshesa’ në Digitalb/ Pushohen nga puna 15 themeluesit, mes tyre edhe zëri simbol i reklamave

Ja si parashikohen temperaturat: