Përplasen 3 makina, ka të plagosur! Detajet

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Raportohet për një person të plagosur, i cili ka qenë duke drejtuar një makinë tip Benz.

LEXO EDHE  Kujtim Gjuzi si Zonja Eni/ Kokë më kokë me burrat e shtëpisë së ngujuar që vuan nga gjakmarrja

Ende nuk ka informacione për gjendjen e të plagosurit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.