“Rama hyn fshehur nëpër takime”/ Mercenarët e Rilindjes qëllohen me gurë nga qytetarët (Video)

Kryeministri Edi Rama dhe mercenarët që e shoqërojnë në çdo cep të vendit, po priten me protesta dhe gurë nga qytetarët shqiptarë të cilët nuk e duan më qeverinë e krimit dhe drogës.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, edhe të të shkuar në Korçë Rama dhe mercenarët e tij janë detyruar të hyjnë nga rrugë dytësore, por edhe aty janë pritur me protesta nga qytetarët.

LEXO EDHE  Vrasja e Festim Lato/ Policia holandeze jep detajet e reja: Viktima 43 vjeç nga Shqipëria, ja si u gjet trupi...

Video: