Këngëtares së famshme i dalin pamjet hot … (Video +18)

Mariah Carey, është një nga divat e muzikës botërore. Asaj së fundmi i është publikuar një video ku shihet duke vallëzuar në mënyrë provokative me balerinin Bryant Tanaka, të cilit i ulet dhe në prehër, ndërkohë që ishte e fejuar me James Packer.

Videoja është xhiruar brenda Hotel D’Angleterre në Kopenhagen, Danimarkë, në mars të vitit 2016, ku këngëtarja ndodhej për një koncert.

LEXO EDHE  ‘Ia tregoj unë atij’/Kërcënon Eni Çobani: Do më njohi se kush jam...

Në videon e publikuar nga Daily Mail, Carey shihet duke i grisur këmishën balerinit dhe i ulet në prehër. Kur u xhirua video, Carey ishte ende në lidhje me miliarderin Packer.

Shihni videon e mëposhtme: