Foto-Skandal/ Erion Veliaj urdhëron të moshuarit që…

Erion Veliaj i njohur si mjeshtri i propogandës, pasi vetëm atë punë di të bëjë dhe të japë leje ndërtimi sipas një denoncimi të publikuar nga Akil Kraja në Facebook, ka udhëruar punëtorët e UKT-së që të hapin profile ‘Facebooku’.

Këto profile duhet që të përdoren nga punonjësit për të bërë komente pozitive në ‘Facebook’ dhe Lali Erit nuk i interreson nëse di që ti përdorësh rrjetet sociale apo jo, duhet me patjetër që ta kesh një të tillë.

LEXO EDHE  Aksident me vdekje në aksin Sarandë-Gjirokastër

Ky urdhër nuk ka kursëyer as personat në moshë.

Statusi i Akil Kraja:

Realiteti tragjik i nenpunesit civil ne Tirane, i kthyer ne nje sherbetor elektoral.

Cili do te ishte tjeter perkufizimi i nje regjimi autoritar pervec se ketij te pershkruar me poshte? Dhe pse perballe nuk ka asnje “kandidat”, dhe pse zgjedhje nuk ka, frika e humbjes i ka pushtuar deri ne palce…