Deklarata e fortë e Bashës: 30 Qershori është varreza politike e Edi Ramës, në 21 …

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka deklaruar se në 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje, pasi në këtë ditë do të varroset politikisht Edi Rama.

Në postimin e tij në rrjete sociale, Bash u bën thirrje të gjithë shqiptarëve që në 21 Qershor të bashkojnë forcat dhe t’i japin fund regjimit të krimit dhe bandave në pushtet.

LEXO EDHE  SPAK, zbulohen pagat e prokurorëve

Ja postimi i Bashës:

30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas! #21qershor